Willa Palider znajduje się w malowniczej, willowej dzielnicy Zakopane – Antałówka w odległości około 1 km od słynnej ulicy Krupówki, 1,5 km od dworca PKS i PKP oraz 2 km od dolnej stacji kolejki PKL na Kasprowy Wierch (Kuźnice). Jest to dobry punkt lokalizacyjny zarówno latem na piesze wycieczki górskie oraz zimą około 15 minut pieszo od kompleksu narciarskiego Nosal.

W pobliżu znajdują się również sklepy spożywcze, kawiarnio-cukiernia, apteka, kiosk, regionalne karczmy i klimatyczne restauracje.

Willa Palider oferuje pokoje oraz apartamenty z aneksem kuchennym 2/3/4 osobowe. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem oraz telewizor LCD. Na terenie obiektu dostępny bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-fi oraz monitorowany parking.

Na życzenie klienta organizujemy wycieczki jednodniowe do Krakowa (Stare Miasto), Oświęcimia (Auschwitz), Wieliczki (Kopalnia Soli), Spływ Dunajcem, Chopok (Narty), Tatrzańska Łomnica (Narty), Oravsky Hrad (Zamek Orawski), Spissky Hrad (Zamek Spiski).

Dla naszych gości zapewniamy 10% zniżki na usługi taxi na terenie Zakopanego i okolic a także organizujemy transfery z lotniska za ustaloną wcześniej cenę.